Kozieradka Niebieska w Proszku BIO
od
bez VAT
z VAT
od
bez VAT
z VAT
/
Obliczanie daty dostawy...
Potrzebujesz pomocy?
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00–17:00
Skontaktuj się z nami
Browse to
Details
/
Więcej informacji
| Numer artykułu | 61700-conf |
|---|---|
| Specyfikacja produktu | Specsheet |
| Forma produktu | Proszek |
| Składniki | Kozieradka (liście) |
| Specjalne Cechy | Ekologiczny |
| Kraj uprawy | Niemcy |
| Marka | Marka własna |
| Kod HS | 09109991 |
| Czy możliwe jest Private Label? | Tak |
| Energia (kcal/kJ) | 275 kcal / 1145 kJ |
| Tłuszcze | 4 g (saturated: 1 g) |
| Węglowodany | 22 g (sugar: 4 g) |
| Włókna | 38 g |
| Białka | 19 g |
| Sól | 0 g (sodium: 959 mg) |
Opinie
Napisz własną recenzję
Kozieradka Niebieska w Proszku BIO
Potrzebujesz pomocy?
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00–17:00
Skontaktuj się z nami