Otręby Owsiane BIO
Ekologiczne otręby owsiane o drobnej strukturze i łagodnym smaku. Idealne, aby łatwo dodać błonnik do śniadania, jogurtu lub wypieków. Nadają się do codziennego użytku i są dostępne w różnych opakowaniach.
- Bogaty w błonnik, odpowiedni do codziennego użytku
- Wszechstronny, można używać w jogurcie, koktajlach i wypiekach
- Drobna struktura i łagodny smak, łatwy w przetwarzaniu
Otręby owsiane Ekologiczny to wszechstronny produkt pochodzący z zewnętrznej warstwy ziarna owsa. Te otręby mają drobną strukturę i delikatny smak, dzięki czemu łatwo dodasz je do jogurtu, mleka lub innych produktów śniadaniowych.
Czym są otręby owsiane?
Ekologiczny otręby owsiane to jadalne łuski zewnętrznej warstwy owsa. Podczas przetwarzania płatków owsianych te otręby są oddzielane. Otręby owsiane są drobniejsze niż płatki owsiane, dzięki czemu łatwo mieszają się z różnymi produktami i wypiekami. Ponadto zawierają też więcej białka.
Błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczalny
Otręby owsiane są bogate w błonnik — około 30% dziennej zalecanej ilości na 40 gramów. Ten produkt zawiera więcej błonnika rozpuszczalnego niż otręby pszenne, podczas gdy otręby pszenne zawierają natomiast więcej błonnika nierozpuszczalnego.
Różnica polega, oprócz działania w organizmie, także na tym, jak te włókna pokarmowe zachowują się w żywności. Błonnik rozpuszczalny nadaje miękką, związaną konsystencję w jogurtach, kleikach i koktajlach, podczas gdy błonnik nierozpuszczalny dodaje więcej struktury i lżejszy efekt w pieczywie i wypiekach. Dzięki temu możesz celowo wybierać pożądaną strukturę i zachować kontrolę nad końcowym rezultatem.
Zastosowanie
Otręby owsiane są wszechstronne i proste w użyciu. Dzięki łagodnemu smakowi produkt dobrze sprawdza się zarówno w daniach słodkich, jak i wytrawnych.
-
Dodaj do jogurtu lub mleka na szybkie śniadanie
-
Wymieszaj w koktajlach, aby dodać struktury
-
Użyj w chlebie i wypiekach
-
Przygotuj kleik z otrębów owsianych, mleka i orzechów
Aby zachować strukturę w przepisach i nadać daniom nieco pełniejszy charakter, możesz użyć tych otrębów owsianych.
Uwaga:
Ten produkt nie może być stosowany jako substytut zdrowego stylu życia oraz zrównoważonej i zróżnicowanej diety.
W przypadku odsprzedaży tego produktu należy poinformować konsumenta o maksymalnej dozwolonej dawce tego produktu.
Zboża zawierające gluten
Otręby owsiane są, jak każdy produkt z owsa, naturalnie bezglutenowe. Jednakże podczas przetwarzania ten produkt może mieć kontakt ze zbożami zawierającymi gluten.
Dlaczego ekologiczny otręby owsiane od Vehgroshop?
Te otręby owsiane są starannie selekcjonowane i kontrolowane. Korzystasz ze stałej jakości, elastycznych opakowań i braku minimalnego zamówienia.
Gdzie mogę kupić otręby owsiane?
Ten produkt możesz łatwo kupić w Vehgroshop. Zamów od razu i skorzystaj z szybkiej dostawy oraz szerokiego asortymentu.
| Numer artykułu | 61640-conf |
|---|---|
| Specyfikacja produktu | Specsheet |
| Forma produktu | Krojony |
| Składniki | Owies |
| Zawiera następujące alergeny | Pszenica |
| Specjalne Cechy | Ekologiczny |
| Kraj uprawy | Finlandia |
| Marka | Marka własna |
| Kod HS | 11041290 |
| Czy możliwe jest Private Label? | Tak |
| Zalecane użycie | 30–40 gramów na dzień |
| Energia (kcal/kJ) | 367 kcal / 1541 kJ |
| Tłuszcze | 7 g (saturated: 1.2 g) |
| Węglowodany | 51 g (sugar: 1.5 g) |
| Włókna | 15 g |
| Białka | 17 g |
| Sól | 0.01 g |
Przetłumaczone z niderlandzkiego